Hikayemiz

Köyde Ne Var 2018 yılında Silivri'nin en güzel yerlerinden biri olan ve doğanın tüm renklerini içinde bulundurduğu Büyükkılıçlı'da kurulmuştur. Yaklaşık olarak 80 km uzaklıkta olan çitfliğimizde küçükbaş hayvancılık, büyükbaş hayvancılık ile beraber gezen tavuk yumurtası üretimi yapmaktayız. Tavuklarımız tamamen kendi doğal ortamlarında gezerek yemlenmekle beraber herhangi bir GDO içeren gıda tüketmemektedirler. Çiftliğimizde bulunan küçükbaş ve büyükbaş haycanlarımız tamamen doğal ve yonca yiyerek beslenmektedirler.

Hijyen ortamlarda hazırlanan gezen tavuk yumurtaları, Pervari kara kovan petek balı, tatlı-acı biber salçası, domates salçası, tereyağı, keçi sütü, manda sütü ve inek sütü siz değerli müşterilerimizin sofralarına gönül rahatlığıyla ulaştırıyoruz. Bizim için çocuklarımızın sağlığı ve müşteri memnuniyeti öncelik taşır.

Neler Yapıyoruz?

Çiftliğimizden getirdiğimiz günlük doğal gezen tavuk yumurtalarını sizlerle buluşturuyoruz. Sütümüz hiçbir işlem görmemiş, pastörize edilmemiş, çiftlikten çıktığı doğal haliyle soğuk zincir korunarak sizlere ulaştırılıyor. Siparişlerinizin sizlere kadar ulaşmasındaki aşamaları kısaca şöyle özetleyebiliriz.

Siparişiniz Alınır

Bize siparişleriniz e-ticaret sitemizden, whatsapp hattımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan hızlıca ulaştırabilirsiniz.

Günlük Olarak

Hijyen kurallarına uyarak titizlikle hazırlanır. Dağıtım aracına verilir.

Memnuniyetle

İstanbul içi tüm siparişlerinizi kapınıza elden teslim ediyoruz.

Farkımız Nedir?

1 Gün
Üretici

Fiyat / Tazelik

1 Gün
Üretici

Fiyat / Tazelik

10 Gün
Tüketici

Fiyat / Tazelik

1 Gün
Tüketici

Fiyat / Tazelik