Hikayemiz

Köyde Ne Var  2018 yılında Silivrinin en güzel yerlerinden biri olan ve doğanın tüm renklerini içinde bulundurduğu Büyükkılıçlı’da kurulmuştur. Yaklaşık olarak 80 km uzaklıkta olan çiftliğimizde küçükbaş hayvancılık, büyükbaş hayvancılık ile beraber gezen tavuk yumurtası üretimi yapmaktayız. Tavuklarımız tamamen kendi doğal ortamlarında gezerek yemlenmekle beraber herhangi bir GDO içeren gıda tüketmemektedirler. Çiftliğimizde bulunan küçükbaş ve büyükbaş hayvanlarımız tamamen doğal ve yonca yiyerek beslenmektedirler.

Hijyen ortamlarda hazırlanan gezen tavuk yumurtaları, Pervari kara kovan petek balı, tatlı-acı biber salçası, domates salçası, tereyağı, keçi sütü, manda sütü ve inek sütü siz değerli müşterilerimizin sofralarına gönül rahatlığıyla ulaştırıyoruz. Bizim için çocuklarımızın sağlığı ve müşteri memnuniyeti öncelik taşır.

Neler Yapıyoruz?

Çiftliğimizden getirdiğimiz günlük doğal gezen tavuk yumurtalarını sizlerle buluşturuyoruz. Sütümüz hiçbir işlem görmemiş, pastörize edilmemiş, çiftlikten çıktığı doğal haliyle soğuk zincir korunarak sizlere ulaştırılıyor. Siparişlerinizim sizlere kadar ulaşmasındaki aşamaları kısaca şöyle özetleyebiliriz.

Farkımız Nedir?